SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: multimédia, weby, odkazy, Nejhranější hry online, Poker online, Online biografie, životopisy osobností, Online hry zdarma, volný čas, Malawi, webové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Síť, cestování, počítače a internet

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, počítač, displej, tablet, ultrabook, PC, mobil, phablet, smartphone, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Linux Fedora, Windows 7, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 95, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Slackware, Mac. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, zvířata, psi a štěňátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, budovy a stavby, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, auta, rostliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, dopravní prostředky, letadla. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 1080x1800, 1152x864, 1440x2560, 1280x854, 1600x900, 320x568, 854x480, 1920x1200, 800x600, 1024x768, HD 1280x720, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1440x960, 375x812 atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, cestování, Vlajky států USA, kuriozity, Flags of the world, webovky, Vlajky spojených států amerických, Online adventní magazín, Online hry zdarma, Tapety na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, tipy

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, sport, profese a zaměstnání, psychologie, státní správa, herectví, herci a herečky, mytologie, národnost, umělci, nadpřirozené osoby, osobnosti, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, zločin a právo, lékařství, politici, filozofie atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak převést, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, systémové soubory, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Romantické zamilované sms vzkazy, Hry pro dívky online, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Svátky, jmeniny, kalendář, Free game online hry, odkaz, Wallpapery na PC ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, nástroje, materiály, latina, lékařství a medicína, hardware, cestování, účetnictví, počítače, fyzika, různé, software, stavebnictví, zkratky, filozofie, chemie, příroda, technika, nemoce, zločin a právo, náboženství a křesťanství, kultura, literatura, sport atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní neděle, Koleda, Jedle, Filmy, Vánoční svíčky, Tapeta, Text, Osvětlení do oken, Vánoční pozadí, Šišky, Špalda, Milka, Rostliny, Schleich, Sněhulák, Pokrmy, Štědrý den, Obrazovka, Jmelí, Jídlo, Přání, Ohňostroj, Striezelmarkt, Borovice, bezlepkové cukroví, Vánoční tapety, Nový rok, Atmosféra, Mrazík, Wallpaper, Samolepky apod.

černý humor, frky, ftipy, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, ftipy, fórky, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Slovácích, O manželství, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Somálcích, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách apod.

Frky, fórky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Slovácích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů, školství, Sharon Stone, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zadarmo, Arsenal F.C., Nej hry online, info, zdroje informací

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, nástroje, materiály, latina, lékařství a medicína, hardware, cestování, účetnictví, počítače, fyzika, různé, software, stavebnictví, zkratky, filozofie, chemie, příroda, technika, nemoce, zločin a právo, náboženství a křesťanství, kultura, literatura, sport atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Informace, cestování, počítače a internet

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Papírový vánoční stromek, Kapr, Alkoholový kalendář, Sněhová vločka, Vánoční koule, Lindt, Osvětlení do oken, Kinder, Patchwork, Pastýř, Zdraví, Linecká kolečka, LED svíčky, Neviňátko, Papírové ozdoby, Jmenovka, Štědrý den, Smrk, Štědrý večer, Řetězy, Advent, Korálky, Cesmína, Jedle, Vánoční stromek, Linux, Vánoční prostírání, Tichá noc, Osvětlení, Vídeňský punč apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Omalovánky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, hardware, ekonomie a ekonomika, matematika, zločin a právo, materiály, stavebnictví, jídlo, zkratky, fyzika, kultura, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, technika, věda, software, sport, nástroje, cestování, filozofie, politika, chemie, internet, nemoce atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zdarma, Staré hry online, V, Databáze osobností Kdo je to?, Grindr, Seznam přípon a koncovek souborů, Super free web games zdarma, Obrázky na plochu počítače, Full HD wallpapers na PC, počítače, hyperlinky, Julia Roberts,

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Doporučené odkazy
Tapety na plochu sport
Naše tipy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.