SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. První republika, Vládce, Kněz, Královna, Pop, Producent, Továrník, Prezidenti USA, Mim, Němci, Svatý, New Jersey Devils, Sci-fi, Historik, Sebevražda, Žhavé výstřely, Antropolog, Stoletá válka, KHL, Textař, Prezidenti ČR, Husité, Washington Capitals, Hudba, Exilový prezident, Zpěvačky, Vojáci, Gymnasté, Ministr, Čeští králové, Faraon, Olympiáda, Protektorát, AIDS, Američané, Sochař apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, Vánoce a Advent, květiny, ovoce, ženy a dívky, hudba, hmyz, auta, muži, zelenina, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, věda, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, jídlo a nápoje, symboly, nápoje, ptáci, náboženství, sport atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát soubory těchto typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory, internet a web, dokumenty, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: kuriozity, Online testy zdarma bez registrace, Wallpapery na PC ke stažení, Super online kvízy, Chelsea Football Club, Super online hry zdarma, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Bacará, M, zdroje informací, Nejhranější hry online, Hry pro kluky

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Kansas, Rhode Island, Aljaška, Maryland, Delaware, Jižní Dakota, Georgie, Jižní Karolína, Florida, Nové Mexiko, Severní Karolína, Arkansas, Wyoming, Illinois, Michigan, Colorado, Maine, Alabama, Oklahoma, New York, Wisconsin, Západní Virginie, Iowa, Nevada, Kentucky atd.

Obrázky ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, monitor, mobil, počítač, notebook, PC, phablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Red Hat Linux, Slackware, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Fedora, Windows NT, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone). Obrázky na plochu počítače z kategorií dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, psi a štěňátka, voda a bubliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, auta, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů 2160x3840, 1536x2560, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1152x864, 360x720, 375x667, 2560x1440, 1080x1800, 1024x768, 1800x1440, 768x1024, 854x480, 1152x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Keywords:Online hry zdarma, Dopravní značky, cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, zajímavosti, humor, zábava, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Online životopisy, biografie, multimédia, zdarma

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, Akční gamesky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Logické hry, Deskovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, politické strany a hnutí, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, země EU, státy usa apod.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online adventní magazín, internetové stránky, Kliparty a obrázky, M, pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky zdarma ke stažení, K, V, weby, školství

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Vaření a smažení, Deskovky apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, sport, rostliny, láska, auta, hudba, muži, přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, halloween, květiny, ptáci, smajlíci a emotikony atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Wallpapery na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v mobil, počítač, phablet, ultrabook, monitor, PC, obrazovka počítače, tablet, displej, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows XP, Windows Me, Linux Mint, Windows 10, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Java ME. Full HD pozadí ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fraktály, free wallpapers, Formule 1, motorky, květiny, nature - příroda, ptáci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fantasy. Zvolte si z rozměrů 1920x1080 Full HD, 1280x800, 2560x1920, 750x1334, 800x1280, 1152x864, 320x568, 3200x1800, 2560x2048, 854x480, 4800x1200, 2560x1600, 1680x1050, 1024x600, 1152x768, 1800x1440 atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Státní prapory všech států, internet, Tapety, wallpapery na plochu PC, Biografie známých osobností, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu psi, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší pozadí na plochu zdarma

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Vaření a smažení, Deskovky apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, sport, rostliny, láska, auta, hudba, muži, přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, halloween, květiny, ptáci, smajlíci a emotikony atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Pro dívky, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: pro dospělé, Kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, Dopravní značky, Americké federální vlajky, Ocean wallpapers, Federace USA, Seznam zkratek a akronymů, volný čas, odkaz, URL, Seznam souborových přípon, Obrázky k vytištění a vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Naše tipy
Online omalovánky Sport pro děti
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu monitoru
Tipy na zajímavé weby
Penelope Cruz
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.