SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční prostírání, Linux, Silvestr, Husarské knoflíky, Vánoční svíčky, Santa, Plocha, Jmenovka, Vánoční koule, Atmosféra, Láska nebeská, Francouzsky, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Lego, Umělý vánoční stromek, Adventní neděle, Vykrajovátka, Dárky, Brno, Osvětlení, Kinder, Třásně, Vosí hnízda, Kuba, Rostliny, Filmy, Windows, Koleda, Samolepky, Vánoční punč apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, počítač, notebook, smartphone, ultrabook, monitor, displej, tablet, PC, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, Windows NT, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 2000, Windows 7, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Android, Windows 10 Mobile. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, jídlo a nápoje, wallpapery, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, noční města, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hudební tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, květiny, kytky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, auta, moře, oceány, pláže, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1152x768, 1440x960, 640x480, 1280x800, 360x720, 1920x1280, 2560x2048, 2560x1600, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1080x1800, 750x1334, 854x480, 320x568, 360x640 atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: šablony dokumentů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Klíčová slova: F, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie, H, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Athletic Bilbao, cestování, Super online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, volný čas

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nežijící, Rakušan, Romantismus, Herec, Normalizace, Dallas Stars, Francie, Herečka, Antropolog, Imitátor, Pedagog, Křesťanství, Olympijští vítězové, Poslanec, Režisér, Upálen, Husité, Vládce, Královna, Teolog, Ital, AIDS, Vojáci, Zlatý slavík, Washington Capitals, Rock ‚n‘ Roll, Trenérka, Američané, Habsburkové, New Jersey Devils, Faraon, Miliardáři, Ministr zahraničí, Český slavík, Ministři, Žijící apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, zábava, informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, věda, osobnosti, žurnalisté a novináři, vlastnosti, záliby, profese a zaměstnání, přezdívky, sport, politika, národnost, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, mytologie, fikce a fantasy, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, podnikání a podnikatelé, křesťanství, poruchy atd.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobil, monitor, notebook, displej, tablet, ultrabook, phablet, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Linux Mint, Android, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Lubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, květiny, motorky, sportovní wallpapery, ptáci, fraktály, Formule 1. Dostupné rozměry 1280x854, 3200x1800, 768x1024, 1920x1440, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 750x1334, 640x480, 1920x1200, 375x667, 360x720, 1440x960, 1280x1024, 360x640 atd.

Keywords:zadarmo, Prapory regionů a království, Nejlepší školní testy a kvízy, Online vánoční webzine, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Vlajky měst České republiky, zeměpis, H, Omalovánky k vybarvení, zajímavosti, URL, Dopravní značky

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Oddechové hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Síť, technika, zábava, informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, V, Přehled vlajek USA, Fantasy tapety, Stručný encyklopedický slovník, Seznam vlajek amerických států, počítače, Obrázky na plochu stavby, Online zeměpisné testy zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Wallpapers na PC, Free game online hry

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, politici, historie, žurnalisté a novináři, křesťanství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy, lékařství, filozofie, umělci, rodinné vztahy, státní správa, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, podnikání a podnikatelé, národnost, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Jižní Karolína, Indiana, Washington, Severní Karolína, Iowa, Colorado, Tennessee, Florida, New Jersey, Oklahoma, Wisconsin, Vermont, New Hampshire, Kalifornie, Mississippi, Havaj, Michigan, Maryland, Massachusetts, Nebraska, Arizona, Severní Dakota, Západní Virginie, Nové Mexiko, Pensylvánie atd.

Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O mužích, O důchodcích, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Slovácích, O Somálcích apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hudba, halloween, zvířata, věda, přístroje, květiny, nápoje, dopravní prostředky, sport, ptáci, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, rostliny, osobnosti a lidé, náboženství, láska, hmyz, ovoce, muži, stavby, zelenina atd.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam přípon a koncovek souborů, Cristiano Ronaldo football, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkaz, hyperlinky, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Webové online hry zdarma, Státní vlajky zemí, linky

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, politici, historie, žurnalisté a novináři, křesťanství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy, lékařství, filozofie, umělci, rodinné vztahy, státní správa, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, podnikání a podnikatelé, národnost, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace a tak dále.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Státní prapory, výukové pomůcky, pro děti, kuriozity, Obrázky k jmeninám, info, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, Nej hry online, doporučujeme, Ilustrace, obrázky, Kate Hudson,

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Partnerské weby
Póquer juego de apuestas
Tipy na zajímavé weby
Levné letenky
Zajímavé internetové odkazy
Andrés Iniesta
Naše tipy
Blízký východ
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.