SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Fóry, vtipy, frky, vtípky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, frky, vtípky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky o tchýních, O mužích, O ženách, Frky ze života, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Slovácích, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přání, Sám doma, Lego, Text, Schleich, Adventní trhy, Plocha, Umělý vánoční stromek, Ježíšek, Vánoční stromek, Vosí hnízda, Linux, Jmenovka, Francouzsky, Jarmark, Řetězy, Papírový vánoční stromek, Jídlo, Vánoční dekorace, Tisk, K Vytištění, Historické ozdoby, Jmenovky, Tichá noc, Betlém, Kinder, Smrk, Borovice, Vánoční filmy, Televize, Štěstí apod.

Klíčová slova: webovky, školství, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, Obrázek prasátkové vejce, F, zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek kuřátka, Webové online hry zdarma, pro dospělé, tipy, pro děti

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:zadarmo, URL, F, Onlinovky zdarma, Vtipná velikonoční přáníčka ke stažení, K, F, Vlajky států obrázků, Přání k svátku podle jmen, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, linky

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Karetní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam vlajek měst České republiky, Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, PC tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Velikonoční tapetka na plochu, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA, Free game online hry

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kameňáky, fórky, černý humor, vtipy, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, černý humor, vtipy, vtípky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro phablet, mobil, PC, notebook, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Mac, Windows Me, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 95, Linux Mint, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 2000. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, budovy a stavby, příroda, krajina, sportovní pozadí, zvířata, rostliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, letadla, motorky, motocykly, noční města, auta, dopravní prostředky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1920x1280, 1600x900, 2048x1080, 1920x1200, 1536x864, 768x1024, 393x786, 1080x1800, hi res 2560x1920, 1280x960, 1680x1050, 750x1334, 1600x1200, 854x480, 2560x1440 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, školství, nástroje, bankovnictví, fyzika, rostliny, jídlo, náboženství a křesťanství, politika, český jazyk, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, počítače, literatura, hardware, chemie, technika, zločin a právo, věda, nápoje, nemoce, zkratky, filozofie, příroda atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Obrázek růžové vajíčko, doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, Kliparty zdarma, Celebrita Ali Landry, B, Full HD wallpapers na PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie a tak dále.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Havaj, Idaho, Jižní Dakota, Severní Dakota, Wyoming, Nevada, Maine, Iowa, Rhode Island, Wisconsin, Massachusetts, Kalifornie, Nebraska, Montana, Severní Karolína, Delaware, Colorado, Washington, Aljaška, Jižní Karolína, Pensylvánie, Ohio, Maryland, Minnesota, Texas atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: multimédia, Free game online hry, Vlajky amerických států USA, Webové online testy zdarma, volný čas, Arsenal Football club, výukové pomůcky, weby, počítače, odkazy, Seznam souborových přípon, info, Velikonoční hra chytání vajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

San Jose Sharks
Obrázek kuřátka s vejci
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek fialové vajíčko
Luis Suárez
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Nikki Cox
Partnerské internetové stránky
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Doporučené internetové odkazy
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Kate Hudson
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Jennifer Lawrence
Seattle Kraken

Děkujeme vám za vaši návštěvu.