SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, přezdívky, mytologie, osobnosti, lékařství, politika, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, státní správa, umělci, filozofie, nadpřirozené osoby, historie atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, phablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, notebook, ultrabook, mobilní telefon, počítač, PC, displej a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Me, Linux Fedora, Windows NT, Lubuntu, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, fraktály, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Formule 1, zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, fantasy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, nature - příroda, ptáci, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, 393x786, 800x1280, 1280x800, 800x600, 1600x2560, 2160x3840, 1152x1920, 1280x854, 1152x864, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1080x1800, 1366x1024, 2560x1920 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Relaxační hry, Strategie, Karetní hry, Akční hry, Adventury, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, info, Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční web, Obrázky k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Livre de coloriage, výukové pomůcky, pro dospělé, zeměpis, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné citáty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, grafiku, internet a web, konfigurační soubory apod.

Síť, informace a zábava

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Prapory všech zemí světa, Stručný encyklopedický slovník, Prapory regionů a království, hyperlinky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internetové stránky, V, A, Anonymní proxy server, Biografie slavných osobností, F, počítače

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Střílečky, Klasické, Velikonoční hry, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jingle Bells, Papírové ozdoby, Lindt, Koleda, Štěstí, Skleněné ozdoby, Ježíšek, Kavkazská jedle, Husarské knoflíky, Betlém, Kapr, Píseň, Stromeček, Monitor, Řetězy, Láska nebeská, Košíčky, Vánoční trhy, Zdraví, Televize, Kuba, Štědrý večer, Adventní svícen, Vosí hnízda, Vánoční svícen, Vánoční pozadí, Přání, Jídlo, Patchwork, Kameňák, K Vytištění apod.

Informace, informace a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Vlajky zemí světa, doporučujeme, Rachel Stevens, zajímavosti, Vánoční magazín, URL, Gambling, betting, Hry pro nejmenší online, volný čas, odkaz, weby

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky apod.

Aforismy, hlášky, moudrosti, myšlenky, moudra, motta, přísloví

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, myšlenky, moudra, motta, přísloví, rozdělené kategorií: moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, kultura, příroda, latina, cestování, účetnictví, ekonomie a ekonomika, věda, rostliny, technika, literatura, český jazyk, matematika, počítače, lékařství a medicína, politika, školství, zločin a právo, fyzika, nemoce, sport, nástroje, psychologie, software atd.

Náš tip, informace a zábava

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Oddechové hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: zdroje informací, linky, Hry pro dívky online, Tinder app dating service, Členské země americké federace, ú, Přehled přípon a koncovek souborů, Smuteční kondolence, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, K

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky apod.

Aforismy, hlášky, moudrosti, myšlenky, moudra, motta, přísloví

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, myšlenky, moudra, motta, přísloví, rozdělené kategorií: moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, kultura, příroda, latina, cestování, účetnictví, ekonomie a ekonomika, věda, rostliny, technika, literatura, český jazyk, matematika, počítače, lékařství a medicína, politika, školství, zločin a právo, fyzika, nemoce, sport, nástroje, psychologie, software atd.

Internet, síť, informace a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, A.C. Milan football club italy, Tapety na plochu PC, Obrázky zdarma, kuriozity, Dopravní značení, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Baham
Partnerské weby
Levné letenky
Naše tipy
Obrázky k svátku, obrázková přání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.