SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Nejlepší online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro děti, Adult FriendFinder, Wallpapery na plochu PC, internetové stránky, Prapory regionů a království, Poker Permainan kartu, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Vlajky jednotlivých států USA, V

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, v čem spustit soubory těchto typů: písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Keywords:Hry pro dívky online, URL, linky, pro dospělé, Country flags, školství, odkaz, info, HTML Online browser games, F, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů

Fórky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dárky, K Vytištění, Papírové ozdoby, Vykrajovátka, Vídeňský punč, Šišky, Štědrý den, Vánoční kaktus, Popelka, Linux, Jmelí, Vánoční koule, Ježíš Kristus, Keramika, Advent, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Vánoční ozdoby, Kavkazská jedle, Píseň, Jmenovky, Santa, LED svíčky, Osvětlení do oken, PF, Jídlo, Omalovánky, Samolepky, Borovice, Vánoční prostírání, Striezelmarkt apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Pozadí na PC ke stažení, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, odkazy, multimédia, Online web Hry zdarma bez registrace, Křesťanské omalovánky k tisku, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD tapety na PC, K, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Informace, informace, cestování, volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koleda, Přání, Advent, Bůh, Strom, Francouzsky, Jmenovky, Neviňátko, Anglicky, Vánoční svíčky, Silvestr, Plocha, Santa, Milka, Vánoční svařák, Atmosféra, K Vytištění, Vánoční koledy, Patchwork, Kavkazská jedle, Jmenovka, Windows, Vánoční koule, Tablet, Pro děti, Vánoční stromek, Vánoční prostírání, Keramika, Vánoční dekorace, Adventní věnec, SMS apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Československo, Druhá světová válka, Ital, Císař, Manýrismus, Romantismus, Florida Panthers, Teolog, Podnikatel, Sci-fi, Královna, Normalizace, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll, Protektorát, Kněz, Slovenští prezidenti, Rakousko-Uhersko, Miliardáři, Skladatel, Zpěvák, Philadelphia Flyers, Vojáci, Sochař, Továrník, Právník, Habsburkové, Válka, Renesance, Zavražděn, Itálie, Hudebnice, Komunista, Američané, Egypt, Masový vrah apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: zeměpis, hyperlinky, Životopisy slavných osobností, Kasína, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Staré hry online, Online adventní magazín, Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny, zábava, tipy, Online adventní magazín

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Deskovky, Letecké simulátory apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, země EU, týmy NHL, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny apod.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Moudrosti, úsloví, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: weby, Dopravní značky, R, M, Webové html5 hry zdarma, Gratulace a přání, Státní prapory, humor, Webové online testy zdarma, Webové online hry zdarma, Wallpapery na plochu PC, Státní prapory zemí světa, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women,

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Partnerské weby
Fotbalista Andrés Iniesta
Tipy na zajímavé weby
Vlajky, flags
Naše tipy
Omaha hold em poker
Doporučené odkazy
Fantasy pozadí na PC
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.