SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, v čem upravit, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, systémové soubory apod.

Náš tip, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, F, Webové online hry zdarma, Omalovánka s velikonočním králíčkem, A, školství, A, Gratulace a přání, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na PC ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, notebook, PC, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, phablet, mobil, tablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Java ME, Mac, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 2000. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fantasy, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1280x720, 1920x1280, 1280x768, 360x720, HD 1280x720, 360x640, 3200x1800, 393x786, 2560x2048, 800x600, 1152x864, 1200x1920 atd.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Internet, síť, počítače a internet

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Aforismy, myšlenky, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, bonmoty, moudrosti, výroky, rčení, hlášky, z kategorií citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Keywords:Vlajky států a zemí světa, doporučujeme, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Freeware, cestování, URL, webovky, Vlajka Walesu, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, latina, fyzika, stavebnictví, různé, nápoje, příroda, materiály, nástroje, sport, politika, zločin a právo, bankovnictví, filozofie, internet, literatura, jídlo, technika, software, ekonomie a ekonomika, počítače, věda, lékařství a medicína, český jazyk atd.

Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Myšlenky, moudrosti, motta, bonmoty, moudra, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, moudrosti, motta, bonmoty, moudra, hlášky, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o životě od různých známých osobností.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Vánoční web, Obrázky a kliparty zdarma, Lucy Liu, M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Puerto Rico, Super online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zajímavosti

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

World wide web, internet, počítače a internet

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Deskovky, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, smartphone, monitor, phablet, ultrabook, PC, mobil, počítač, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, macOS, Lubuntu, Red Hat Linux, OSX, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Mac, Linux Ubuntu, Android, Linux Mint. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, fraktály, zvířata, ptáci, tenisté a tenistky, free wallpapers, fantasy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, motorky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 360x720, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 1440x960, 1600x1200, 2048x1080, 1680x1050, 1600x900, 1920x1280, 1366x768, 1024x600, 854x480, 1600x2560, 1600x900 atd.

Wallpapers na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v obrazovka počítače, smartphone, monitor, phablet, mobilní telefon, počítač, mobil, PC, notebook, ultrabook, displej a pro operační systémy BlackBerry OS, Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 98, Linux Ubuntu, Slackware. Pozadí na tablet z kategorií příroda, krajina, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, auta, motorky, motocykly, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, voda a bubliny, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, zvířata, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 2160x3840, 360x640, hi res 2560x1920, 1440x960, 1280x1024, 800x600, 360x720, 1152x864, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1920x1280, 2048x1080, 1680x1050, 1024x600, 800x1280 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: F, zeměpis, Onlinovky zdarma, Onlinovky - online hry, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, linky, Webové online testy zdarma, Přáníčka k svátku, zábava, Pozadí na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Síť, počítače a internet

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Arizona, Louisiana, Michigan, Kalifornie, Iowa, Virginie, Washington, Oklahoma, Nevada, Utah, Havaj, Kansas, Indiana, Florida, Jižní Karolína, Maine, Montana, Wyoming, Severní Karolína, Colorado, Missouri, New York, Minnesota, Západní Virginie, Aljaška atd.

Vtípky, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Strategie, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Logické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, humor, Onlinovky zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značky, Přáníčka a obrázky k svátku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Webové html5 hry zdarma, kuriozity, pro dospělé, odkazy, Tapety na plochu Vesmír,

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Partnerské weby
Countries and flags
Naše tipy
Aruba
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Spojených arabských emirátů
Tipy na zajímavé weby
Casino
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.