SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Jižní Karolína, Connecticut, Idaho, Severní Dakota, Colorado, Montana, Mississippi, Kalifornie, Texas, Nebraska, Kansas, Arizona, Delaware, Missouri, Georgie, Oklahoma, Washington, Florida, Maine, Illinois, Indiana, Západní Virginie, Nevada, Ohio, New Jersey atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zlatý slavík, Žijící, Nobelova cena, Ministři, Životopis, Vrah, Brno, Režisér, První republika, Boston Bruins, Normalizace, Básník, Mluvčí, Podnikatelé, Prezidenti, Protektorát, Exilový prezident, Právník, Zpěvačky, Dramatik, Sochař, Američané, Washington Capitals, Hejtmani, Historik, Zpěvák, Starověký Egypt, Poslanec, Vojevůdce, Ekonom, Philadelphia Flyers, Textař, Trest smrti, Ital, Hudba, Rakušan apod.

Fórky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky ze života, O škole, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: volný čas, Nejhranější online hry zdarma, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., školství, Super online kvízy, tipy, Istanbul city, Nejhranější online testy a kvízy, Dopravní značky, Pozadí na PC, doporučujeme

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, Přehled souborových přípon, Přehled vlajek USA, M, Sexy Azumi Kawashima, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, Hry pro dívky online, Vlajka Spojených arabských emirátů, webovky, zdroje informací, pro děti

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, lékařství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, vlastnosti, sport, filozofie, školství, historie, herectví, herci a herečky, křesťanství, věda, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, osobnosti, žurnalisté a novináři, politika, politici, státní správa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministři, Vojáci, Exilový prezident, Císař, Faraon, Rakušan, Náboženství, Trest smrti, Miliardář, Ministr, New Jersey Devils, Zavražděn, Právník, Textařka, Ekonom, Hokejisté, Manýrismus, Vražedkyně, Básníci, Zpěvačky, Němci, Stoletá válka, Svatý, Američané, Slovenští prezidenti, Fotograf, HIV pozitivní, Máj, Mluvčí, Protektorát, Slováci, Komunista, Poprava, Dramatik, Producent, Vrah apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, Světové vlajky, Přáníčka k svátku a jmeninám, multimédia, Vlajky států USA, Státní prapory všech zemí, Online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, A, internetové stránky, Hry pro dívky online

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, účetnictví, politika, počítače, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, hardware, různé, nástroje, latina, chemie, matematika, příroda, materiály, nápoje, psychologie, internet, český jazyk, technika, jídlo, fyzika, náboženství a křesťanství, věda, stavebnictví atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, státy usa, země EU, politické strany a hnutí apod.

Síť, technika, kultura, informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Ilustrační obrázky, odkazy, OkCupid online dating, frienship application, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, webové stránky, Shakira, V, Online testy a kvízy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, účetnictví, politika, počítače, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, hardware, různé, nástroje, latina, chemie, matematika, příroda, materiály, nápoje, psychologie, internet, český jazyk, technika, jídlo, fyzika, náboženství a křesťanství, věda, stavebnictví atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, státy usa, země EU, politické strany a hnutí apod.

Informace, technika, kultura, informace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, věda, nadpřirozené osoby, mytologie, rodinné vztahy, lékařství, umělci, podnikání a podnikatelé, politici, sport, záliby, zločin a právo, politika, školství, žurnalisté a novináři, poruchy, osobnosti, přezdívky, psychologie, vlastnosti, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, květiny, muži, jídlo a nápoje, mapy, stavby, ptáci, zvířata, rostliny, sport, ženy a dívky, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, náboženství, přístroje, halloween, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, láska, symboly, nápoje, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Hry pro kluky, Online hry zdarma, Online adventní magazín, cestování, Lucy Liu, odkaz, Free game online hry, internet, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, Luis Suárez, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Catherine Zeta-Jones
Tipy na zajímavé weby
Alyssa Milano
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Mariah Carey
Doporučené odkazy
Guinea
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
FC Bayern München football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.