SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Hry s koňmi, Deskovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Omalovánky, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventury, Logické hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Super online hry zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Bumble, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače, V, linky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Keywords:Vánoční web, cestování, Biografie slavných osobností, webové stránky, FC Bayern Munich, Obrázky vlajek států světa, K, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Full HD pozadí na PC, V, Obrázky a kliparty zdarma

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Síť, hry i všeobecné informace

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Jižní Karolína, New York, Vermont, Severní Karolína, New Jersey, Virginie, Wyoming, Tennessee, Alabama, Texas, Montana, Utah, Connecticut, Missouri, Západní Virginie, Florida, Colorado, Ohio, Delaware, Iowa, Washington, Oregon, Louisiana, Indiana, Massachusetts atd.

Vtípky, fóry, vtipné texty, frky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fóry, vtipné texty, frky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Němcích, O škole, O manželství, O ženách apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: zeměpis, webovky, internetové stránky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Onlinovky zdarma, pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky pro děti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Nejlepší hry pro dívky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: hyperlinky, zadarmo, Nejlepší školní testy a kvízy, Thierry Henry, odkazy, zdroje informací, Kliparty pro Office, Obrázek Velikonoční králíček k tisku, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, kterak editovat následující typy souborů: komprimace dat, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, internet a web, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, internet, zkratky, náboženství a křesťanství, politika, zločin a právo, fyzika, filozofie, rostliny, různé, nástroje, nápoje, materiály, český jazyk, jídlo, cestování, psychologie, ekonomie a ekonomika, matematika, příroda, technika, stavebnictví, věda, chemie atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, M, Onlinovky zdarma, doporučujeme, humor, Křesťanské omalovánky k vytištění, Státní prapory všech zemí, Online adventní magazín, Super online kvízy, Wallpapers na plochu počítače, weby, URL, Onlinovky - online hry,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Anonymní proxy server
Naše tipy
Charlize Theron
Doporučené odkazy
Kasina
Partnerské weby
Baccarat card game
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.