SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, počítače, matematika, český jazyk, jídlo, fyzika, lékařství a medicína, zkratky, materiály, nemoce, literatura, politika, cestování, věda, nástroje, kultura, sport, ekonomie a ekonomika, příroda, zločin a právo, bankovnictví, chemie, nápoje, filozofie atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Kameňáky, černý humor, ftipy, vtipy, fórky, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, černý humor, ftipy, vtipy, fórky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O zvířátkách, O Němcích, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: zábava, Onlinovky zdarma, humor, URL, Wallpapers na plochu auta, pro děti, Super online kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky měst Jihomoravského kraje, A, Slovník pojmů Co je to?, V, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Logické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace, informace, cestování, volný čas

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super free web games zdarma, kuriozity, hyperlinky, Arsenal F.C., výukové pomůcky, doporučujeme, Vlajky měst České republiky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, Seznam státních vlajek

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, účetnictví, jídlo, filozofie, český jazyk, zločin a právo, nemoce, matematika, sport, stavebnictví, věda, rostliny, ekonomie a ekonomika, latina, materiály, školství, nástroje, software, náboženství a křesťanství, fyzika, bankovnictví, hardware, počítače, politika atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, státní správa, zločin a právo, křesťanství, filozofie, politika, rodinné vztahy, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, herectví, herci a herečky, psychologie, sport, podnikání a podnikatelé, politici, záliby, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, poruchy atd.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, pro dospělé, Online vánoční magazín, Digitální počítačové hry, herní konzole, B, Kliparty pro Office, Super online hry zdarma, Levné letenky, Státní prapory všech zemí, webové stránky, počítače, Skvělé hry online zdarma

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Strom, Desktop, Vídeňský punč, Adventní neděle, Ohňostroj, Jingle Bells, Vánoční ozdoby, Tichá noc, Slámový adventní věnec, Štóla, Adventní kalendář, Linecká kolečka, Bůh, Adventní věnec, Ježíšek, Šišky, Jezulátko, Lego, Tiskárna, Rostliny, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Mrazík, Vánoce, Omalovánky, Wallpaper, Koleda, Vánoční světýlka, Film, Vánoční dekorace apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Pozadí na PC, Vánoční magazín, Zvířátka na pozadí monitoru, internetové stránky, zdarma, volný čas, Pejsci na plochu PC ke stažení, cestování, Federace USA, odkaz

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Strom, Desktop, Vídeňský punč, Adventní neděle, Ohňostroj, Jingle Bells, Vánoční ozdoby, Tichá noc, Slámový adventní věnec, Štóla, Adventní kalendář, Linecká kolečka, Bůh, Adventní věnec, Ježíšek, Šišky, Jezulátko, Lego, Tiskárna, Rostliny, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Mrazík, Vánoce, Omalovánky, Wallpaper, Koleda, Vánoční světýlka, Film, Vánoční dekorace apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Bonmoty, moudra, aforismy, hlášky, motta, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Bonmoty, moudra, aforismy, hlášky, motta, výroky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o svobodě, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o životě od různých známých osobností.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, symboly, nápoje, zvířata, halloween, sport, osobnosti a lidé, květiny, ptáci, věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, auta, nástroje a přístroje, mapy, rostliny, přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ženy a dívky, láska atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značení, Nejhranější hry online, zdroje informací, webovky, Arsenal Football England, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, Kliparty zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Skvělé hry online zdarma, K, Emma Watson,

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Naše tipy
Burma
Doporučené odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání
Partnerské weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé internetové odkazy
Halle Berry
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.