SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Ftipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Animace, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Síť pro děti i dospělé

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, halloween, muži, sport, ženy a dívky, auta, symboly, zelenina, ptáci, dopravní prostředky, věda, nápoje, náboženství, osobnosti a lidé, květiny, zvířata, mapy, rostliny, láska, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, Jižní Dakota, Delaware, Oregon, Illinois, Louisiana, Maine, Ohio, Minnesota, Západní Virginie, New York, Florida, Wisconsin, Nevada, Pensylvánie, Maryland, Washington, Massachusetts, Texas, Alabama, New Jersey, Severní Dakota, Mississippi, Nové Mexiko, New Hampshire, Montana atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, internetové stránky, pro dospělé, Adventní magazín, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Přehled souborových přípon, M, Webové online testy zdarma, cestování

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:zadarmo, doporučujeme, Obrázky na plochu počítače, zdarma, Casino online, odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázek Zrzka, zábava, hyperlinky, F

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Oblíkačky, Deskovky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: info, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, Paris Saint-Germain F.C., Vše o Vánocích, V, pro děti, Beyoncé Knowles, Skvělé hry online zdarma, zajímavosti, Vlajky jednotlivých států USA, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. bezlepkové cukroví, Jmenovka, Vídeň, Bůh, Láska nebeská, Blahopřání, LED svíčky, Lindt, Vánoční stromek, Perníčky, Vykrajovátka, Milka, Jarmark, Striezelmarkt, Třásně, Bramborový salát, Text, Film, Řetězy, Ohňostroj, Vinná klobása, Adventní svícen, Linux, Smrk, Vánoční hvězda, Popelka, Německy, Tisk, Štěstí, Brambořík, Atmosféra apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Informace pro děti i dospělé

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, lékařství a medicína, účetnictví, filozofie, nápoje, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, chemie, zkratky, cestování, rostliny, sport, software, nemoce, náboženství a křesťanství, věda, školství, hardware, kultura, literatura, politika, psychologie, různé, latina atd.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tapeta, Osvětlení do oken, Košíčky, Santa, Vánoční kaktus, Vinná klobása, Santa Claus, Televize, Dia, Řetězy, Silvestr, Vánoční stromeček, Jídlo, Pokrmy, Blahopřání, Anděl, Rumové řezy, Perníčky, Sněhová vločka, Korálky, Plocha, Jmenovky, Kuba, Papírové ozdoby, Tisk, Ježíš Kristus, Husarské knoflíky, Vykrajovátka, Vánoční koledy, Láska nebeská, Vánoční hvězda apod.

Klíčová slova: počítače, Životopisy osobností, Počítačové tapety pro Windows, Přáníčka k svátku a jmeninám, zdroje informací, PC pozadí pro Windows, Seznam vlajek měst České republiky, Ireland, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší hry pro dívky

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, notebook, phablet, PC, monitor, mobil, ultrabook, tablet, displej, počítač a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Me, OSX, Mac, Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, zvířata, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, rostliny, letadla, hudební tapety, noční města, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, motorky, motocykly. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1920x1440, 640x480, 2560x1440, 1152x864, 1800x1440, 1440x960, 1024x768, 2560x2048, 854x480, 1200x1920, hi res 2560x1920, 393x786, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1280x854 atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Oddechové, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet soubory těchto typů: šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudba, Francie, Diplomat, Poslanci, Kněz, Historik, Olympiáda, Normalizace, Dramatik, Miliardář, Fotograf, Ministr zahraničí, Esejista, Čech, Prezident, Charta 77, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti, Režisér, Generalissimus, Překladatel, Prezidenti, Česká královna, Renesance, Sci-fi, Zlatý slavík, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Svatý, Prezident USA, Starověký Egypt, Politik, Voják, Olympijský vítěz, Pittsburgh Penguins, Ital apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Super online kvízy, Dopravní značení, Full HD wallpapery ke stažení, webové stránky, Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins, Obrázky zdarma, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, tipy, F, Sexy Christina Ricci, 2

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Životopisy slavných osobností
Slovakia
Naše tipy na užitečné weby
Kasína
Swaziland
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Sandra Bullock
Zajímavé webové stránky
Profesionální klub ledního hokeje Los Angeles Kings
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Jenny Mc Carthy
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Lionel Messi Arjantinli futbolcu
Ashanti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.