SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Anekdoty, fóry, frky, vtipy, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, fóry, frky, vtipy, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Slovácích, O Windows, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipné hádanky, O škole, O Somálcích, Frky ze života, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech apod.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Hry pro děti, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Staré hry online, M, doporučujeme, Obrázky na plochu počítače, Sexy Britney Spears, kuriozity, linky, Přehled zkratek a akronymů, Vodní obrázky na plochu, internetové stránky, Dopravní značky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, Prezidenti USA, Náboženství, Voják, Státník, Ministr, Upálen, Právník, Normalizace, Vražedkyně, Kancléř, Dallas Stars, Miliardáři, Hudebnice, Básník, KSČ, Filozof, Sebevražda, Antropolog, Philadelphia Flyers, Archivář, Trenérka, Fotograf, Ministři, Komik, Továrník, Pop, Kladno, Američané, Překladatel, Country, Sochař, Slováci, Rock ‚n‘ Roll, Vojáci, Faraon apod.

Keywords:Vlajky států světa, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Flags of the world countries, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států světa, webovky, Madonna, URL, A, PC tapety pro Windows

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, školství, materiály, nástroje, stavebnictví, náboženství a křesťanství, věda, zkratky, matematika, bankovnictví, latina, příroda, cestování, sport, lékařství a medicína, software, účetnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, český jazyk, fyzika, politika, psychologie, technika atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, měny, týmy NHL, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Motta, výroky, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Motta, výroky, úsloví, moudra, moudrosti, aforismy, bonmoty, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: zajímavosti, K, pro děti, Luis Alberto Suárez Díaz, Federace USA, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, Athletic Bilbao club, V, Biografie slavných osobností, cestování, Online biografie, životopisy osobností

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát následující typy souborů: systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční tapety, Anglicky, Schleich, Písnička, Kuba, Osvětlení, Perníčky, Ježíš Kristus, Ostrava, Wallpaper, Vosí hnízda, Tablet, Vánoční punč, Vánoční stromek, Láska nebeská, Pro děti, Vánoční koule, Pokrmy, SMS, Televize, Šišky, Recepty, Vánoční prostírání, Vánoční trhy, Stromeček, Windows, Advent, Staroměstské náměstí, Santa, Řetězy, Hostina apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, dokumenty, komprimace dat, video soubory, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: pro dospělé, odkaz, Nej hry online, Online omalovánky Sport pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky, Sara Shimada, zeměpis, Přehled přípon a koncovek souborů, internet

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát následující typy souborů: systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, zvířata, hudba, hmyz, zelenina, sport, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, květiny, halloween, láska, muži, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, náboženství, osobnosti a lidé, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, symboly, věda atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, New York, Georgie, Maryland, Arkansas, Kentucky, Tennessee, Jižní Karolína, Rhode Island, Wyoming, Kalifornie, Kansas, Utah, Západní Virginie, Severní Dakota, Pensylvánie, Vermont, Illinois, Indiana, Colorado, Nové Mexiko, Ohio, Michigan, Oklahoma, Severní Karolína, Louisiana atd.

Klíčová slova: A, multimédia, výukové pomůcky, Online vánoční webzine, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapery, omalovánky, spoření, zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, H, hyperlinky, Vánoční web, Omalovánky pro děti, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Istanbul city
Doporučené odkazy
Charlize Theron
Linky na partnerské weby
Naomi Campbell
Zajímavé webové stránky
Drew Barrymore
Naše tipy na užitečné weby
Sweden
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Cristiano Ronaldo football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.