SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v tablet, ultrabook, displej, monitor, počítač, mobilní telefon, mobil, PC, obrazovka počítače, notebook, smartphone a pro operační systémy Java ME, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows XP, OSX. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, wallpapery, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, jídlo a nápoje, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, auta, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, rostliny, dopravní prostředky, příroda, krajina, sportovní pozadí, hudební tapety, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 375x812, 1440x900, 854x480, 360x720, 1200x1920, 1152x768, 1536x2560, 1920x1280, 800x600, 320x568, 375x667, 1024x600, 360x640, 1152x1920, 1440x960, 2560x1600 atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Strategické onlinovky, Adventury, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, online html5 hry, Arkády a plošinovky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, weby, Descarga de música, odkaz, kuriozity, Onlinovky zdarma, Black Jack, Online web Hry zdarma bez registrace, zajímavosti, URL, Světové vlajky

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pedagog, Vrah, Trenérka, Habsburkové, HIV pozitivní, Čech, Slovenští prezidenti, Francie, Antropolog, Voják, Závodník, Teolog, Česká královna, ČSSD, Rakušan, Itálie, Miliardář, Brno, Ministr zahraničí, Skladatel, Královna, Rock ‚n‘ Roll, Boston Bruins, Romantismus, Olympijští vítězové, Herečka, Faraon, Charta 77, Druhá světová válka, Zpěvák, New Jersey Devils, Hokej, Protektorát, Esejista, Zpěvačky, Podnikatel apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Spisovatel, Olympiáda, Překladatel, Čech, Nobelova cena, Prezidenti ČR, Zpěvák, Rock ‚n‘ Roll, Skladatel, Esejista, Slovenští prezidenti, Gymnasté, Pop, Zpěvačka, AIDS, Novinář, Kancléř, Zpěvačky, Němci, Habsburkové, Olympijští vítězové, Trenérka, Druhá světová válka, Teolog, Ministr zahraničí, Fotograf, Avangard Omsk, Faraon, Zlatý slavík, Francouz, Imitátor, New Jersey Devils, Husité, Dallas Stars, Vojáci, Čeští králové apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Massachusetts, Delaware, Havaj, Severní Karolína, New Hampshire, Wisconsin, Wyoming, Texas, Arizona, Oklahoma, Jižní Karolína, New York, Iowa, Vermont, Západní Virginie, Severní Dakota, Florida, Kansas, Tennessee, Rhode Island, Washington, Connecticut, Mississippi, Aljaška, Kalifornie atd.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států USA, Pozadí na PC zdarma ke stažení, pro dospělé, Vlajky měst Královéhradeckého kraje, Vánoční magazín, info, zadarmo, Madonna, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro kluky

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Adventury, Akční gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Omalovánky, Barbie hry, Logické hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: M, Online životopisy, biografie, Stručný slovník pojmů a termínů, Abstraktní obrázky na plochu, výukové pomůcky, zeměpis, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Otevřený formát, multimédia, webové stránky, Webové online hry zdarma, doporučujeme

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Hlášky, moudra, moudrosti, aforismy, motta, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, moudra, moudrosti, aforismy, motta, úsloví, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, věda, psychologie, státní správa, sport, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, vlastnosti, školství, herectví, herci a herečky, osobnosti, přezdívky, poruchy, mytologie, křesťanství, záliby, politici atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: linky, F, Nejhranější hry online, Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Liverpool F.C., Online vánoční magazín, Online testy a kvízy zdarma, volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, dopravní prostředky, halloween, mapy, ovoce, nápoje, láska, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, květiny, nástroje a přístroje, symboly, věda, osobnosti a lidé, sport, stavby, hudba, náboženství, přístroje, smajlíci a emotikony, zelenina, rostliny, ženy a dívky atd.

Moudra, přísloví, úsloví, bonmoty, motta, výroky, aforismy

Citáty slavných, Moudra, přísloví, úsloví, bonmoty, motta, výroky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o dobru, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Americké federální vlajky, webovky, Zlatan Ibrahimović, školství, Slovník pojmů Co je to?, humor, pro děti, hyperlinky, F, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Elisha Cuthbert
Zajímavé internetové odkazy
Arsenal Football England
Naše tipy
Shakira
Doporučené odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.