SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Partnerské weby, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jídlo, Štóla, Tablet, Plzeň, Tapeta, Adventní neděle, Dárky, Vánoční svíčky, Film, Alkoholový kalendář, Vánoční koledy, Bramborový salát, Patchwork, Zdraví, Píseň, Vídeňský punč, Popelka, Adventní kalendář, Brno, Neviňátko, Ježíšek, Štědrý den, Santa, Adventní věnec, Ohňostroj, Pro děti, Vídeň, Windows, Jingle Bells, Štědrý večer, Papírový vánoční stromek apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Logické hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Adventury, Barbie hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Deskovky, Hry s koňmi apod.

Informace, informace a zábava

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, sport, zločin a právo, věda, software, matematika, kultura, materiály, technika, hardware, fyzika, latina, lékařství a medicína, literatura, ekonomie a ekonomika, filozofie, bankovnictví, zkratky, internet, rostliny, nápoje, nástroje, psychologie, účetnictví atd.

Klíčová slova: zdarma, webovky, cestování, Obrázky na PC ke stažení, Arsenal Football England, Seznam vlajek amerických států, multimédia, č, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, odkaz, Onlinovky zdarma, Super online kvízy, zdroje informací

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, phablet, notebook, monitor, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, displej, počítač, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Slackware, Windows Me, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Android, Java ME, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 98, Windows 10. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, armáda, válka, zbraně, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, flóra, stromy, vesmír, kosmos, free wallpapers, hmyz a pavouci, fraktály, nature - příroda, Formule 1, zvířata. Vyberte si rozměr z 1920x1080 Full HD, 1440x900, 360x640, 360x760, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 2560x1920, 854x480, 1280x720, 412x846, 4800x1200, 1600x900, 800x1280, 1920x1280, 3200x1800, 375x812 atd.

Náš tip, informace a zábava

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Blahopřání, Lego, Omalovánky, Sám doma, Text, Rostliny, Václavské náměstí, Kameňák, Osvětlení do oken, Strom, Adventní věnec, Tablet, Třásně, Vykrajovátka, Filmy, Vánoční stromek, Vánoční koledy, LED svíčky, Koleda, Jarmark, Přáníčko, Alkoholový kalendář, Dárky, Písnička, Cesmína, Keramický adventní věnec, Jmenovka, Jingle Bells, Pro děti, Vánoční stromeček apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, humor, pro děti, Seznam vlajek měst České republiky, Julia Stiles celebrity, Přehled státních vlajek států světa, Tapety na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník, Celebrita Mary-Kate Olsen, výukové pomůcky, zadarmo, Nejlepší online hry zdarma

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Skákačky a hopsačky, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry a tak dále.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Síť, informace a zábava

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v monitor, smartphone, notebook, PC, mobilní telefon, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, phablet, displej, tablet a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 2000, macOS, Mac, Windows Me, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 95. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, noční města, sportovní pozadí, psi a štěňátka, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 1080x1800, 1600x2560, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 320x568, 412x846, 1024x600, 2560x2048, 1280x960, Full HD 1080x1920, 854x480, 1280x768, 1280x1024, 1440x960, 1600x1200 atd.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Vtipné texty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, frky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Němcích, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značky, weby, Biografie Penelope Cruz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL, Nejhranější online testy a kvízy, Free software, zajímavosti, odkazy, doporučujeme, Životopisy slavných osobností

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oddechové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, online html5 hry apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést soubory z následujících kategorií: písma, fonty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, internet a web apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Maine, Georgie, Arizona, Utah, Wyoming, Louisiana, Tennessee, Oregon, New Hampshire, Nebraska, Washington, Minnesota, Jižní Dakota, Kalifornie, Rhode Island, Montana, Kentucky, New York, Michigan, Severní Karolína, Illinois, Iowa, Alabama, Massachusetts, Západní Virginie atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, Webové html5 hry zdarma, Modelky a celebrity, Databáze osobností Kdo je to?, pro dospělé, Členské země americké federace, Avril Lavigne, zeměpis, Ilustrační obrázky, webové stránky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, křesťanství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, umělci a umění, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, osobnosti, zločin a právo, záliby a hobby, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, národnost, filozofie, politika, herectví, herci a herečky, politici atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, geocaching, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, země EU, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti apod.

Rčení, hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Rčení, hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o svobodě, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace a zábava

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, linky, volný čas, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, hyperlinky, Bayern Mnichov fotbalový klub, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, Dopravní značení, V, Vánoční web, Seznam souborových přípon, Vodní obrázky na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Gratulace, přáníčka k narozeninám a jmeninám
Celebrity Beyoncé Knowles
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Columbus Blue Jackets
Pozadí na plochu monitoru
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k tisku
Linky na partnerské weby
Sexy Charlize Theron
Naše tipy na zajímavé stránky
Liverpool Football Club angielski klub piłkarski
Celebrita Rihanna
Tipy na zajímavé weby
Heather Locklear
Profesionální klub ledního hokeje Chicago Blackhawks

Děkujeme vám za vaši návštěvu.