SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v PC, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon, tablet, monitor, phablet, displej, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 7, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 98, Windows Me. Počítačové tapety pro Windows z kategorií nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, vesmír, kosmos, květiny, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 854x480, 2560x1920, 1280x960, 412x846, 1600x900, 2560x1600, 360x720, 750x1334, 1366x1024, 1280x1024, 1800x1440, 1536x2048, 360x640, 1920x1200, 3200x1800, 1024x768 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v PC, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, displej, mobil, phablet, mobilní telefon, notebook, tablet, smartphone a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 10, Mac, Android, Linux Fedora, Windows Me, OSX, FreeBSD. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, free wallpapers, květiny, fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály, ptáci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 1280x768, 1920x1200, 1680x1050, 2560x1920, 1080x1920, 3200x1200, 1600x2560, 1280x800, 1440x2560, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1080x1800, 1920x1280, 2560x1600 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Moudrosti, myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, hlášky, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, hlášky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Hry pro kluky, doporučujeme, Super free web games zdarma, počítače, Santa pro nejmenší, Wallpapers na PC ke stažení, H, zadarmo, Vymalovánky k tisku, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, tipy, webové stránky

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, květiny, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, sport, symboly, hmyz, dopravní prostředky, nápoje, láska, věda, hudba, Vánoce a Advent, náboženství, muži, osobnosti a lidé, ptáci, ženy a dívky, zvířata, mapy, přístroje atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Keywords:V, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání k narozeninám, Webové online testy zdarma, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Země Německa, multimédia, zdroje informací, linky

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Cesmína, Jídlo, Vídeň, Sněhulák, Desktop, Ježíš Kristus, Dárky, bezlepkové cukroví, Vánoční hvězda, Vánoční ubrusy, Rumové řezy, Jezulátko, Štóla, Patchwork, Třásně, Tichá noc, Striezelmarkt, Santa Claus, Písnička, Mrazík, Popelka, Historické ozdoby, Vánoční stromeček, Anděl, Štědrý den, Vánoce, Anglicky, Papírové ozdoby, Rostliny, Lindt apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, kuriozity, Online geografické testy zdarma bez registrace, Kam na výlet?, humor, Hry pro nejmenší online, webovky, Rie Miyazawa, Wallpapers na PC, Vlajky měst a obcí České republiky, Wallpapery na PC ke stažení, Hry pro nejmenší online

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, materiály, kultura, různé, technika, zkratky, jídlo, sport, účetnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, matematika, stavebnictví, filozofie, rostliny, latina, fyzika, počítače, psychologie, školství, hardware, cestování, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Maršál, Zpěvačky, Básníci, Fotograf, Sci-fi, Masový vrah, AIDS, Podnikatel, Továrník, Gymnasté, Esejista, Prezidenti ČR, Politik, Dabérka, Atentát, Avangard Omsk, KSČ, Architekt, Životopis, Státník, Nobelova cena, Vrah, Florida Panthers, Protektorát, První republika, Komik, Prezidenti USA, Obchodník, Podnikatelé, Romantismus, Vojáci, Olympiáda, Náboženství, Komunista, Dallas Stars apod.

Klíčová slova: URL, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super online flash hry, Anonymní proxy server, Světové vlajky, Seznam souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Dopravní značky, školství, V

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, materiály, kultura, různé, technika, zkratky, jídlo, sport, účetnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, matematika, stavebnictví, filozofie, rostliny, latina, fyzika, počítače, psychologie, školství, hardware, cestování, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Západní Virginie, Iowa, Mississippi, Kansas, Severní Dakota, Washington, Montana, Oregon, Havaj, New York, Utah, Louisiana, Tennessee, Michigan, Ohio, Minnesota, Nové Mexiko, Arkansas, Virginie, Vermont, Kentucky, Wyoming, Colorado, Alabama, New Jersey atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, M, F, Paraguay, Obrázky zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, Online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přehled vlajek USA, Trinidad and Tobago,

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Kostky
Zajímavé internetové odkazy
Kde koupit levné letenky?
Tipy na zajímavé weby
Ekonomie, Karl Marx
Partnerské weby
Kate Hudson
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.