SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Odkazy na zajímavé a spřátelené weby

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Web o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsko atd.

Potřebujete se naladit? Fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech, O škole, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Grunge hudební styl


Textová přání, přáníčka, gratulace a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Adventní přání, novoroční přáníčka a vánoční blahopřání:

Gratulace do nového roku
Vánoční blahopřání ke stažení
Novoroční přáníčka
Přání k Vánocům
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční přání
Vánoční přání ke stáhnutí
Adventní přáníčka zadarmo
Adventní blahopřání zdarma
Přáníčka k adventu

Zamilované SMSky:

Vyznání lásky pomocí sms
Stýskací sms vzkazy
Romantické vzkazy na dobrou noc
Zamilované vzkazy pro holku
Romantické SMSky pro miláčka
Romantické básničky pro kluka
Romantické verše na dobré ráno
Omluvné sms zprávy

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, bonmoty, motta, přísloví, moudrosti, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční tapety, Striezelmarkt, K Vytištění, Pokrmy, Kavkazská jedle, Vánoční dekorace, Ježíš Kristus, Film, Staroměstské náměstí, Vosí hnízda, Advent, Sněhulák, Osvětlení, Adventní věnec, Anglicky, LED svíčky, Vánoční prostírání, Brambořík, Ježíšek, Tapeta, Přání, Vánoční stromek, Bramborový salát, Perníčky, Vídeňský punč, Lindt, Omalovánky, Keramický adventní věnec, Text, Košíčky, Tisk apod.