SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Naše tipy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, výukové pomůcky, V, Omalovánky k vybarvení, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, URL, Warez Movies, software, music mp3, počítače, odkaz, F, Seznam přípon a koncovek souborů

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, stavby, halloween, ženy a dívky, auta, rostliny, nástroje a přístroje, mapy, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, květiny, nápoje, přístroje, zvířata, smajlíci a emotikony, muži, hudba, sport, ovoce, ptáci, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Internet, síť, volný čas a zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Rakousko-Uhersko, Olympijský vítěz, ČSSD, Lord, Sci-fi, Čeští králové, Prezident, Sebevražda, Slovák, Američan, Ekonom, Sochař, Hejtmani, Rétorika, Němci, Filozof, Prezidenti ČR, Právník, Dabérka, Druhá světová válka, Trenérka, Malíř, Životopis, Komik, Nežijící, Komunista, Protektorát, Novinář, Podnikatelé, Kancléř, Manýrismus, Teolog, Scénárista, Antropolog, KHL apod.

Keywords:Ilustrace, obrázky, linky, Super online hry zdarma, zadarmo, Striptease, Dopravní značení, Online zeměpisné testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, F, PC tapety pro Windows, Seznam přípon a koncovek souborů

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pozadí, Vánoční tapety, PF, Adventní věnec, Francouzsky, Tichá noc, Vánoční hvězda, Plocha, Santa Claus, Recepty, Vykrajovátka, Rostliny, Adventní trhy, Ježíšek, Píseň, Borovice, Jesličky, Smrk, Pastýř, Osvětlení do oken, Lego, Vinná klobása, Schleich, Sám doma, Vánoční dekorace, Kavkazská jedle, Pokrmy, Dárky, Lindt, Adventní kalendář, Kapr apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Síť, volný čas a zábava

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, láska, věda, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, symboly, ptáci, hudba, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, sport, zelenina, dopravní prostředky, mapy, zvířata, smajlíci a emotikony, náboženství, přístroje, nástroje a přístroje, květiny, auta, muži atd.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. vhodné pro monitor, ultrabook, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, smartphone, tablet, displej, počítač a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Linux Xubuntu, Chrome OS. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: noční města, auta, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, jídlo a nápoje, voda a bubliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, wallpapery, zvířata, moře, oceány, pláže, hudební tapety. Dostupné rozměry 854x480, 1152x1920, 2048x1080, 1800x1440, 1920x1280, 1366x1024, 2160x3840, 1440x2560, 1280x960, 1536x864, 768x1024, 750x1334, 1440x960, hi res 2560x1920, 2560x1440, 360x760 atd.

Klíčová slova: R, Vlajky spojených států amerických, Wallpapers na plochu PC, Alicia Keys, hyperlinky, internetové stránky, kuriozity, Cristiano Ronaldo football, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, cestování, tipy, Wallpapery do mobilu

Aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, moudra, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, moudra, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Michigan, Utah, New Hampshire, Alabama, Florida, Missouri, Mississippi, Indiana, Pensylvánie, Minnesota, Iowa, Louisiana, Kansas, Virginie, Massachusetts, Washington, Západní Virginie, Maine, Nebraska, Nevada, Wyoming, Idaho, Rhode Island, Montana, Oregon atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, věda, fyzika, bankovnictví, literatura, nástroje, kultura, nápoje, psychologie, internet, český jazyk, lékařství a medicína, jídlo, náboženství a křesťanství, matematika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, příroda, software, technika, cestování, školství, hardware, stavebnictví atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, žurnalisté a novináři, umělci, školství, vlastnosti, herectví, herci a herečky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, rodinné vztahy, národnost, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, nadpřirozené osoby, mytologie, lékařství, politika atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete online html5 hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Omalovánky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Střílecí hry, Oblíkačky apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Klasické a podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Andrés Iniesta, Hry pro kluky, Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností, Vymalovánky k tisku, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, odkazy

Aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, moudra, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, rčení, moudra, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Michigan, Utah, New Hampshire, Alabama, Florida, Missouri, Mississippi, Indiana, Pensylvánie, Minnesota, Iowa, Louisiana, Kansas, Virginie, Massachusetts, Washington, Západní Virginie, Maine, Nebraska, Nevada, Wyoming, Idaho, Rhode Island, Montana, Oregon atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, věda, fyzika, bankovnictví, literatura, nástroje, kultura, nápoje, psychologie, internet, český jazyk, lékařství a medicína, jídlo, náboženství a křesťanství, matematika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, příroda, software, technika, cestování, školství, hardware, stavebnictví atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

PC tapety pro Windows - wallpapery do mobilu

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. vhodné pro PC, tablet, displej, obrazovka počítače, phablet, počítač, notebook, smartphone, monitor, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 95, Windows Server 2012, Slackware, Windows 10 Mobile. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, nature - příroda, hmyz a pavouci, free wallpapers, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fantasy, Rally, závody aut, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 1152x864, 1152x1920, 768x1024, 1280x800, 1280x1024, HD 1280x720, 1280x854, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 2048x1536, 2560x1600, 1440x2560, 393x786, 1920x1080 Full HD atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: info, zábava, doporučujeme, Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pizza, ingredience, druhy, recepty, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, PC pozadí pro Windows, zdarma, zdroje informací, Internet pornography videos images webcams,

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Partnerské weby
Biblické omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Nicole Kidman
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky, flags
Doporučené odkazy
Togo
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.