SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Frky, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O manželství, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O škole, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Adventury, Střílecí hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Logické hry, online html5 hry, Farmářské hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Letecké simulátory, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční magazín, odkazy, zadarmo, Anastacia, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vše pro zvířecí miláčky, F, Městské a obecní prapory obcí ČR, URL, odkaz

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Informace, zábava, důležité informace

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Keywords:cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Omalovánky zdarma ke stažení, Staré hry online, volný čas, Seznam souborových přípon, HTML5 Browserspiel, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky států a zemí světa, pro dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, symboly, přístroje, muži, ženy a dívky, zvířata, Vánoce a Advent, hmyz, stavby, jídlo a nápoje, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, nástroje a přístroje, rostliny, dopravní prostředky, láska, náboženství, věda, hudba, ptáci, smajlíci a emotikony, mapy atd.

Síť, zábava, důležité informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Animace, Střílečky, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Moudra, výroky, úsloví, aforismy, moudrosti, rčení, přísloví

Citáty slavných, Moudra, výroky, úsloví, aforismy, moudrosti, rčení, přísloví, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Wallpapers na PC, Obrázky na PC, Motokros, motorky, závody, multimédia, Seznam státních vlajek, Online hry zdarma, Omalovánky k vytisknutí, F, Kliparty zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, tipy

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní a podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hmyz, zvířata, stavby, smajlíci a emotikony, květiny, halloween, věda, zelenina, osobnosti a lidé, ovoce, auta, nástroje a přístroje, přístroje, rostliny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, hudba, muži, láska atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventury, Střílecí hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Deskovky apod.

Klíčová slova: weby, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Kosovo, zdarma, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Flag of Australia, zdroje informací, Full HD wallpapery ke stažení, Webové online testy zdarma

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní a podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hmyz, zvířata, stavby, smajlíci a emotikony, květiny, halloween, věda, zelenina, osobnosti a lidé, ovoce, auta, nástroje a přístroje, přístroje, rostliny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, nápoje, symboly, hudba, muži, láska atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vinná klobása, Filmy, Lego, Papírový vánoční stromek, Jarmark, Santa, Patchwork, Vánoční koule, Slámový adventní věnec, Nový rok, Neviňátko, Sněhulák, Santa Claus, Vánoční stromeček, Wallpaper, Německy, Vykrajovátka, Historické ozdoby, Betlém, Korálky, Ježíš Kristus, Píseň, Vosí hnízda, Vánoční kaktus, Tisk, Tapeta, Kavkazská jedle, Bramborový salát, Vánoční prostírání, Mrazík, Třásně apod.

Klíčová slova: V, školství, zeměpis, M, webové stránky, Tapety na plochu sport, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, Proxy server,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Miláčku, nechceš řídit?

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka OSN
Naše tipy
Přání a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Halle Berry
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.