SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Naše tipy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

úsloví, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta, hlášky

Citáty slavných, úsloví, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o ženách od různých známých osobností.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, ženy a dívky, mapy, nápoje, hudba, květiny, auta, muži, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, sport, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, náboženství, láska, ovoce, zvířata, symboly, rostliny, hmyz, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje atd.

Náš tip, informace a zábava

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, dopravní prostředky, mapy, Vánoce a Advent, věda, stavby, květiny, hudba, zvířata, nápoje, ptáci, muži, osobnosti a lidé, láska, nástroje a přístroje, auta, symboly, jídlo a nápoje, rostliny, hmyz, smajlíci a emotikony, sport, zelenina atd.

Klíčová slova: tipy, odkazy, V, info, Co je to omalovánka?, URL, cestování, M, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, odkaz, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online geografické testy zdarma bez registrace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Linecká kolečka, Zima, Vánoční ubrusy, Linux, Ježíš Kristus, K Vytištění, Vánoční koule, Vánoční svíčky, Santa Claus, Historické ozdoby, Jezulátko, SMS, Popelka, Košíčky, Květiny, Přání, Francouzsky, Smrk, Borovice, Vinná klobása, Televize, PF, Písnička, Koleda, Lego, Umělý vánoční stromek, Vosí hnízda, Láska nebeská, Jmenovka, Advent, Perníčky apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Prapory českých měst, Seznam zkratek a akronymů, V, Onlinovky zdarma, Julia Roberts, Prapory regionů a království, Hry pro dívky online, Full HD pozadí ke stažení, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Wallpapers na plochu PC, ú

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, informace a zábava

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Václavské náměstí, Kapr, Tapeta, Zima, Desktop, K Vytisknutí, Betlém, Písnička, Plzeň, Husarské knoflíky, Křesťanství, Slámový adventní věnec, Koleda, Tisk, K Vytištění, Advent, Kameňák, LED svíčky, Pokrmy, Vánoční trhy, Adventní svícen, Brambořík, Vánoční pozadí, Vosí hnízda, Strom, Pro děti, Stromeček, Třásně, Televize, Santa Claus apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet, mobil, PC, phablet, displej, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 7, Linux Mint, Java ME, Windows NT, Red Hat Linux, FreeBSD, Slackware, Linux Fedora, Windows 95, Windows 2000. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, ptáci, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, oceán, moře, pláže, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, nature - příroda, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 360x720, 1920x1280, 3200x1200, 750x1334, 1152x864, 854x480, 1200x1920, 800x600, 1366x1024, 3200x1800, 2048x1536, 2560x1920, 1440x960, 1536x2560, 375x812, 1600x900 atd.

Klíčová slova: weby, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, A, Online vánoční magazín, multimédia, Pozadí na plochu květiny, Vlajky amerických států USA, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Biografie známých osobností

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: pro dospělé, humor, zeměpis, Cestování po Evropě, Full HD tapety na PC zdarma, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Flags of the world countries, webové stránky, volný čas, zdroje informací

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Síť, informace a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Obrázky na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam vlajek amerických států, Vlajky států světa, internetové stránky, FC Bayern Munich, pro děti, internet, Nej hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled souborových přípon, Webové online hry zdarma, Slovakia, Croatia, Czechia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Fernando José Torres Sanz
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Bruneie
Naše tipy na zajímavé stránky
Grunge hudební rockový styl
Doporučené internetové odkazy
Chelsea Football FC
Tipy na užitečné weby
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.