SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Naše tipy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Akční hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Logické hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, národnost, přezdívky, mytologie, osobnosti, politici, zločin a právo, záliby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, filozofie, politika, křesťanství, historie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, poruchy, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, sport, státní správa atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Free game online hry, odkazy, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázky k jmeninám, Staré hry online, Wallpapers na plochu počítače, Adventní magazín, Křesťanské omalovánky k tisku, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, doporučujeme, kuriozity

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, český jazyk, věda, chemie, politika, filozofie, nápoje, internet, literatura, matematika, materiály, zkratky, náboženství a křesťanství, kultura, sport, nemoce, ekonomie a ekonomika, jídlo, nástroje, cestování, hardware, počítače, příroda, psychologie atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, kterak editovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, grafiku, video soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, přístroje, rostliny, osobnosti a lidé, auta, stavby, hmyz, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, věda, symboly, láska, zvířata, nápoje, ženy a dívky, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, sport, náboženství, mapy, nástroje a přístroje atd.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Keywords:Hry pro nejmenší online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro nejmenší online, Databáze osobností Kdo je to?, Bacará, Obrázky, kliparty, Státní vlaječky, prapory, Full HD tapety ke stažení, Grunge hudební styl, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Kliparty zdarma ke stažení

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, týmy NHL, fyzikální jednotky, měny, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, hudební zkratky, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: M, V, počítače, Halle Berry, internet, volný čas, Seznam zkratek a akronymů, Manchester United FC, F, zajímavosti, Hry pro nejmenší online, školství

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Vermont, Wisconsin, Iowa, Minnesota, Nové Mexiko, Illinois, Nebraska, Missouri, New Hampshire, Západní Virginie, Mississippi, Severní Dakota, Nevada, Colorado, Washington, Oklahoma, Jižní Dakota, Rhode Island, Florida, Delaware, Utah, Kentucky, Montana, Jižní Karolína, Maine atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, cestování, hry a informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: webovky, Super online flash hry, č, Obrázky vlajek států, Nej hry online, URL, Adventní magazín, Velikonoční textová blahopřání, výukové pomůcky, zdarma, webové stránky

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Vermont, Wisconsin, Iowa, Minnesota, Nové Mexiko, Illinois, Nebraska, Missouri, New Hampshire, Západní Virginie, Mississippi, Severní Dakota, Nevada, Colorado, Washington, Oklahoma, Jižní Dakota, Rhode Island, Florida, Delaware, Utah, Kentucky, Montana, Jižní Karolína, Maine atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, cestování, hry a informace

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympiáda, Češi, Itálie, Žhavé výstřely, Husité, Voják, New York Rangers, Životopis, Vrah, Miliardář, Hudebnice, Skladatel, Herec, Florida Panthers, Básník, Lord, Producent, Prezidenti ČR, Podnikatel, Mluvčí, Boston Bruins, Válka, Scénárista, Rétorika, Renesance, Američan, AIDS, Poprava, Američané, Sochař, Vojáci, Komunisté, Faraon, Zpěvačky, Císař, Obchodník apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komik, Fotograf, Exilový prezident, Životopis, Gymnasté, Francie, AIDS, Překladatel, Hokejisté, Rakušan, KSČ, Dallas Stars, Textař, Egypt, Zpěvačky, Olympiáda, Komunista, Režisér, Faraon, Rétorika, Vůdce, Podnikatel, Trest smrti, Textařka, Hudba, Diplomat, Hudebnice, Scénárista, Herečka, Masový vrah, Malíř, Sochař, Renesance, Prezident USA, Habsburkové, New Jersey Devils apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: tipy, humor, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Obrázky k vybarvení, Vlajky států USA, pro dospělé, Super online kvízy, V, Dopravní značky, Prapory regionů a království, Flag of Switzerland,

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Luis Suárez
Naše tipy
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Partnerské weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.