SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Webové online testy zdarma

Doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, geocaching, měny, okresy České republiky, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Oblíkačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Logické hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oddechové hry, Barbie hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Deskovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, Obrázky na PC zdarma ke stažení, kuriozity, Bayern München, A, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značení, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Vlajky spojených států amerických, Super free web games zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Hlášky, přísloví, aforismy, moudra, výroky, rčení, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, aforismy, moudra, výroky, rčení, úsloví, z kategorií citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smrti od různých známých osobností.

Síť, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:výukové pomůcky, H, K, Stručný slovník pojmů a termínů, Liechtenstein, Tapety na plochu PC, zdarma, Tapety na PC ke stažení, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Životopisy osobností, Online životopisy, biografie slavných osobností, Hry pro kluky

Výroky, hlášky, rčení, úsloví, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, hlášky, rčení, úsloví, moudra, přísloví, motta, z kategorií citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lži, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství a vzdělávání, přezdívky, národnost, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, státní správa, nadpřirozené osoby, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, poruchy, zločin a právo, umělci a umění, fikce a fantasy, psychologie, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, filozofie, osobnosti, křesťanství, politika atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, phablet, PC, notebook, monitor, smartphone, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows XP, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Slackware, Windows Server 2012. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: ptáci, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, Formule 1, fantasy, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fraktály. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 1024x600, 1024x768, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1366x768, 360x720, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 800x600, 2560x1920, 1440x900, 768x1024, 2048x1536, 360x760 atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, český jazyk, sport, rostliny, školství, nápoje, matematika, zločin a právo, fyzika, účetnictví, chemie, cestování, počítače, příroda, nemoce, technika, hardware, zkratky, materiály, filozofie, věda, náboženství a křesťanství, jídlo, lékařství a medicína atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: humor, Státní vlaječky, prapory, odkaz, Yasmine Bleeth, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy zdarma, Catherine Bell, cestování, Skvělé hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky na plochu počítače

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Deskovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventury, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Logické hry apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, hudba, mapy, sport, ptáci, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, Vánoce a Advent, stavby, auta, náboženství, muži, láska, věda, rostliny, halloween, dopravní prostředky, nápoje, přístroje, symboly, jídlo a nápoje, zvířata atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v tablet, phablet, PC, displej, smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, monitor, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Android, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows NT, Java ME. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, motorky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, květiny, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, ptáci, fantasy, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 768x1024, 640x480, 1024x600, 375x667, 1080x1920, 1920x1440, 1680x1050, 320x568, 1366x768, 1600x900, 3200x1800, 1536x2560, 375x812, 1024x768, 393x786, 854x480 atd.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, auta, ženy a dívky, láska, zelenina, náboženství, věda, přístroje, květiny, hudba, jídlo a nápoje, halloween, ovoce, muži, rostliny, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, stavby atd.

Klíčová slova: školství, weby, internetové stránky, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Webové online testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, Athletic Club futbal, Adventní magazín, zadarmo, Free game online hry

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Deskovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventury, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Logické hry apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Tapety na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, obrazovka počítače, PC, displej, tablet, phablet, notebook, mobil, smartphone, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Mac, Windows NT. Obrázky na plochu počítače z kategorií 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, auta, wallpapery, květiny, kytky, zvířata, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, rostliny, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, jídlo a nápoje, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 640x480, 2048x1080, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 393x786, 1024x600, 1280x1024, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, HD 1280x720, 800x600, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 1440x960 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Frky, fóry, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: zdroje informací, V, pro dospělé, Přehled přípon a koncovek souborů, zeměpis, Celebrity Tara Reid, Superhry a hry online zdarma, linky, Webové online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Obrázky k vybarvení, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Hoď mi sem to kladivo.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Vlajka hlavního města Praha
Odkazy na zajímavé weby
Luis Suárez
Odkazy na užitečné webové stránky
Pozadí na plochu monitoru
Partnerské internetové stránky
Prodej, inzerce, bazar
Odkazy na partnerské weby
Biografie Eri Aikawa
Doporučené odkazy
Biografie Angelina Jolie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.