SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Závody aut, Bojové hry, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Relaxační hry a tak dále.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, státní správa, záliby a hobby, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, psychologie, lékařství, podnikání a podnikatelé, umělci a umění, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, žurnalisté a novináři, mytologie, filozofie, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, politika, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, fikce a fantasy atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, F, zdroje informací, počítače, Biblické omalovánky, Webové online hry zdarma, Free game online hry, doporučujeme, Přání a přáníčka, pro dospělé, URL, Wallpapers na PC ke stažení, Dopravní značení

úsloví, přísloví, výroky, myšlenky, aforismy, bonmoty, hlášky

Citáty slavných, úsloví, přísloví, výroky, myšlenky, aforismy, bonmoty, hlášky, z kategorií citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Fórky, fóry, frky, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, frky, vtipy, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné hádanky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, V, Omalovánky zdarma, cestování, Super free web games zdarma, Staré hry online, Obrázek Make up, odkazy, Slovník pojmů Co je to?, volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Síť pro děti i dospělé

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Moudra, hlášky, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení

Citáty slavných, Moudra, hlášky, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o životě, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: ú, školství, V, Luis Alberto Suárez Díaz, M, Obrázky zdarma, webové stránky, Nejlepší web stránka, Kliparty pro Office, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Prapory všech zemí světa

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Hejtman, KSČ, Stoletá válka, Obchodník, Podnikatel, ČSSD, Nobelova cena, Exilový prezident, Charta 77, Politik, Filozof, Brno, Spisovatel, Upálen, Starověký Egypt, Trest smrti, Básníci, Američan, Dramatik, Herec, Normalizace, Angličané, Česká královna, Herečka, Poprava, Nežijící, Boston Bruins, Malíř, Olympijští vítězové, Svatý, Komunista, Prezidenti, Diplomat, Mluvčí, Zpěvák apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Striezelmarkt, Zima, Václavské náměstí, Brambořík, Jingle Bells, Vánoční ozdoby, Vánoční svíčky, Jarmark, Vánoční ubrusy, Samolepky, Omalovánky, Papírové ozdoby, Perníčky, Vykrajovátka, Štědrý den, Pastýř, Tiskárna, Adventní svícen, Francouzsky, Ježíšek, Osvětlení, Svíčky, Anglicky, Vánoce, Jídlo, Kinder, Ostrava, Atmosféra, Jesličky, Vánoční dekorace, Vánoční stromeček apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, auta, věda, láska, osobnosti a lidé, květiny, přístroje, ženy a dívky, rostliny, smajlíci a emotikony, nápoje, zelenina, zvířata, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, dopravní prostředky, mapy, symboly, halloween, náboženství, jídlo a nápoje, ptáci atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro notebook, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, displej, počítač, mobil, phablet, monitor a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 10, Windows XP, Linux Xubuntu, OSX, Windows 2000, Java ME, Linux Mint. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, příroda, krajina, květiny, kytky, zvířata, rostliny, psi a štěňátka, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, letadla, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 393x786, 2560x1440, 1280x960, 1440x900, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1024x600, 1366x1024, 1600x2560, HD 1280x720, 768x1024, 412x846, 2160x3840, 1280x800, 1600x900, 1920x1280 atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, Online testy zdarma bez registrace, Kate Winslet, zadarmo, zajímavosti, kuriozity, Přání k narozeninám, Online biografie, životopisy osobností, Webové online hry zdarma, Vánoční web

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Textař, Hejtman, KSČ, Stoletá válka, Obchodník, Podnikatel, ČSSD, Nobelova cena, Exilový prezident, Charta 77, Politik, Filozof, Brno, Spisovatel, Upálen, Starověký Egypt, Trest smrti, Básníci, Američan, Dramatik, Herec, Normalizace, Angličané, Česká královna, Herečka, Poprava, Nežijící, Boston Bruins, Malíř, Olympijští vítězové, Svatý, Komunista, Prezidenti, Diplomat, Mluvčí, Zpěvák apod.

Informace pro děti i dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Countries and flags, Přehled státních vlajek států světa, Prapory regionů a království, tipy, pro děti, Prapory českých měst, Biografie známých osobností, Celebrita Keira Knightley, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Sexy Angelina Jolie
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky, omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Thierry Henry
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu
Naše tipy na zajímavé stránky
Luis Alberto Suárez
Doporučené internetové odkazy
Jakarta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.