SMS na dobrou noc
SMS na dobrou noc pro kluka, holku, kamaráda, kamarádku

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vrah, Závodník, Fotograf, Hokejisté, Žhavé výstřely, Rétorika, Kladno, Miliardáři, Francie, Zlatý slavík, Česká královna, Rakušan, Brno, ČSSD, Obchodník, Mim, Pedagog, Olympijští vítězové, Překladatel, Vůdce, Poslanci, NHL, KSČ, Hejtman, Egypt, AIDS, Křesťanství, Básníci, Philadelphia Flyers, Pop, Spisovatel, Upálen, Právník, Ekonom, Zpěvák, Malíř apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, země EU, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, Vánoční web, info, Super online kvízy, Sunderland AFC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, URL, linky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, politici, psychologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, záliby a hobby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, poruchy, Spisovatelé a básníci, přezdívky, věda, herectví, herci a herečky, zločin a právo, mytologie, filozofie, politika, profese a zaměstnání atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromeček, Vánoční prostírání, Recepty, Vídeňský punč, Borovice, Koledy, Vykrajovátka, Vánoční ubrusy, Historické ozdoby, Desktop, Sněhulák, Jingle Bells, Jedle, Štóla, K Vytištění, Papírový vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Špalda, Vánoční pozadí, Brambořík, Stromeček, Láska nebeská, PF, SMS, Santa, Vánoční tapety, Kuba, Vánoční trhy, Filmy, Windows, Jmelí apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

černý humor, vtipné texty, frky, ftipy, fóry, fórky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, vtipné texty, frky, ftipy, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Slovácích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky o tchýních, O škole, O Windows, Vtipy o cikánech, O ženách, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:Nejhranější hry online, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Online adventní magazín, Pink, webové stránky, Hry pro nejmenší online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Proxy server, Online zeměpisné testy zdarma, multimédia, č

Frky, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: M, Super online kvízy, pro děti, Internet prostitution, Počítačové tapety pro Windows, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Full HD wallpapers na PC, Biografie slavných osobností, Biografie slavných osobností, webovky, doporučujeme, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Počítačové tapety pro Windows - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v smartphone, phablet, počítač, displej, PC, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, mobil, notebook, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 7, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows NT, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 98, Lubuntu, FreeBSD, Windows 2000. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, flóra, stromy, květiny, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 375x812, 412x846, 2048x1080, 375x667, 750x1334, 854x480, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 360x640, 1080x1800, 1280x720, 1440x900, 2560x2048, 1152x864, 768x1024, 1920x1200 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Sportovní hry, Logické hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Animace, Karetní hry a tak dále.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Moudra, úsloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Moudra, úsloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, citáty o víře, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Bio Eliza Dushku, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Ireland, Státní vlajky zemí, zeměpis, výukové pomůcky

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, cestování, hry, zábava

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Connecticut, Pensylvánie, Texas, Minnesota, Montana, Mississippi, Kalifornie, Wisconsin, Arizona, Arkansas, Nové Mexiko, New Jersey, Aljaška, Maryland, Kansas, Massachusetts, Nebraska, Louisiana, Maine, Colorado, Iowa, Wyoming, Illinois, Missouri, Oregon atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, psychologie, náboženství a křesťanství, nápoje, filozofie, účetnictví, internet, kultura, materiály, počítače, nemoce, rostliny, školství, hardware, lékařství a medicína, software, zkratky, matematika, příroda, jídlo, cestování, český jazyk, fyzika, sport atd.

černý humor, frky, fóry, ftipy, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, frky, fóry, ftipy, vtípky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: F, Seznam přípon a koncovek souborů, tipy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší online hry zdarma, Tapety, wallpapery na plochu PC, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, zdroje informací, Velikonoční textová blahopřání, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Amy Weber
Naše tipy na zajímavé stránky
Chelsea FC
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Doporučené internetové odkazy
Best web page
Tipy na zajímavé weby
Vlajky měst Libereckého kraje

Děkujeme vám za vaši návštěvu.